Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика arrow Lossless arrow Ноута із "Деци" (2006)
Ноута із "Деци" (2006)
Ноута із "Деци" (2006)Якість: APE/EAC + covers
Тривалість: 49:48 хв.
Розмір: 366 Мб.

Є такій вже досить відомий ресторан на в’їзді в Ужгород – “Деца у нотаря”. Частіше його називають корчма-музей. Фото і опис можна найти в неті – кіч, стьоб, хороший гумор – все там є. І при цьому смачно годують. Був там на вихідних проїздом і нажив цікавий диск – творчість “лабухів” місцевих. Але не так це сумно, як можна подумати. Диск – супер, вирішив поділитись.

Текст – фольк місцевий. Павло Чучка – власник закладу і філолог за фахом і поет і художник і політик – сам пише тексти. Про нього теж немало можна найти в неті інформації і його вірші також є. В цьому альбомі головне це власне текст, це місцевий колорит, це гумор, сатира – все разом. До диска прикладається “Словник незрозумілих термінів” і перший раз треба слухати з словником. Зрозуміти іноді цю мову дуже важко, це Закарпаття. Це їх специфічна говірка.

Музика – чесно вкрадені кращі світові ритми і мелодії. Жанр сатири, пародії дозволяє це робити і хлопці непогано зняли гітарні рокові соло, поп-семпли і модні лупи, цілі цитати з відомих композицій. Хто розраховує почути кобзи, скрипки, бандури та інше старовинне обладнання – не для вас альбом. Тут хороше студійне виконання на клавішах і гітарах. Хоча вказані також: бубни, цоркотальця, ланци, коси, мотики, відра.

Ідея – добрий гумор і сатира з місцевим колоритом. Охоплені різні сторони життя і різні верстви населення. “Жийме в‘єдно” – танець-поломанець(rap) про сільське життя, “Про чопського митника” – облавтодор-рок(road-rock) викликає сльози від проникнення в проблеми простого митника. Не забута звичайно тема кохання – “Службова любов” – спід-рок(speed-rock) глибоко розкриває тему кохання на робочому місці, а “Ружова любов” - голубий-рок(blues-rock) – висвітлює проблему нетрадиційного кохання. А під душевну “Танго з хромов лабов” – медляк(rock-ballade) добре дівчат зваблювати...

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Детальная информация купить траурные венки живые на сайте.
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top