Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Веб-Культура arrow Статті arrow «Файна» еволюція
«Файна» еволюція
ФайноВ одному зі столичних клубів відбулося музичне “хрещення” львівської рок-групи «Файно». Першими слухачами її дебютного альбому “І та любов” стали головний “вевешник” Олег Скрипка, музиканти з “Гайдамаків” і сестри-грузинки із “Горгішелі”, які завітали на презентацію.

“І та любов” об’єднала одинадцять пісень. Декілька з них – на вірші відомих українських поетів: “Сонця в калюжах” (Грицько Чубай), “Проникаю” (Юрко Покальчук), “Гамлету” (Назар Гончар). Тексти до композицій “Файно” і “Безсоння” написала вокалістка гурту Ольга Корнійчук, студентка ІІ курсу факультету іноземних мов Львівського національного університету ім. І. Франка. Як каже менеджер “Файно” Орест Смішко, слухаючи альбом, можна простежити за еволюцією групи, що створилася навесні 2003-го. Стиль збірки – рок, який місцями тяжіє до лірики, панку, фолку...

Зараз “Файно” готується до зйомок кліпу на пісню “І та любов”. На початок 2007 року заплановані концерти групи містами Західної України, а від літа музиканти мають намір завойовувати схід країни. Крім того, з початку нового року візьмуться за запис матеріалу для наступної збірки. “Вихід першого альбому – дуже великий крок, - зауважує вокалістка “Файно” Ольга Корнійчук. - Тепер головне не стояти на місці”.
 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top