Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Веб-Культура arrow Особистості arrow Жерар Депардьє / Ми чекатимемо
Жерар Депардьє / Ми чекатимемо
Французька мегазірка, актор, кулінар, винороб і просто бонвіван Жерар Депардьє відвідав столицю України.

УНІАНЦе його другий візит. Торік, теж у березні, він прибув на зйомки рекламного ролика, де заговорив українською.

Цьогорічний візит також пов’язаний зі зйомками в рекламі. Можливо, донедавна найкраще оплачуваний актор Франції вирішив коштом українських рекламодавців поповнити свій бюджет, адже, за даними часопису “Фігаро антрепріз”, згідно з підсумками 2004 року, він опинився лише на третьому місці за кількістю зароблених у кіно грошей.

На щастя для актора, його прибутки залежать не лише від кіно. І саме з іншими видами діяльності Депардьє пов’язаний його візит. Жерар Депардьє не втрачає надії відкрити в Києві свій ресторан, але шукає для нього гідне приміщення. Зауважує, що надає перевагу будівлям з історією. Подейкують, що в цьому йому має допомогти Президент Ющенко, з яким актор мусив зустрітися вчора. Нагадаємо, що Жерар Депардьє був серед тих діячів культури та спорту, які на заклик братів Кличків надіслали ролики на підтримку Віктора Ющенка під час помаранчевої революції. Також невтомний француз мав намір заспівати дуетом із міністром культури України.

А ще Депардьє відомий на батьківщині як винороб, тож не полишає думки придбати виноградники в Криму.

Актор пообіцяв приїхати до Києва з виставою, де він зіграв разом зі своєю частою партнеркою Фанні Ардан. Спектакль “Звір у джунглях”, який нині йде в паризькому театрі “Мадлен”, спричинив скандал. Адже Депардьє грає там за допомогою двох мініатюрних приймачів.

До речі, Фанні Ардан також побувала в Києві минулого року на відкритті “Французької весни” й дуже приязно відгукувалася про цей візит.

В обох роликах, які ми мали змогу бачити, Депардьє говорить українською: “Я буду чекати!” Першого разу – на телефонний дзвінок, другого – на перемогу демократичних сил у країні. А ми чекатимемо на його виставу та нові фільми.

Катерина Сліпченко / Львівська Газета 16 березня, 2005 року, № 46 (612)
 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top