Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Кіно arrow Історичне arrow Один в полі воїн (2003)
Один в полі воїн (2003)
Жанр: Історичне, Бойовик
Кіностудія: "ЗАХІД фільм"
Сценарій: Генадій Вірста
Режисери: Генадій Вірста, Олег Мосійчук
Продюсери: Володимир, Роман Шувальський
Оператор: Василь Грав'юк
Композитор: Андрій Верхоляк
В ролях: Світлана Зубченко (Аничка), Андрій Малінович (Роман), Володимир Талашко (провідник Юрась), Олена Іванова (Софія), Володимир Солодін (капітан Калінін), Олександр Папуша (Митро Кривий), Олег Мосійчук (кулеметник Левко), Юрій Литвинов (Клаптик), Роман Іваницький (Карпо), Віталій Луговий (Кубанець), Наталія Вірст (Настуння), Микола Бажанов (Гонтар), та інші
Тривалість: 2год. 19 хв.

У картині йдеться про події кінця ІІ світової війни в одному з прикарпатських сіл Західної України. Як особливо наголосили під час прем’єри стрічки її автори, сюжет фільму побудований на реальних фактах. У ньому немає жодного вигаданого героя, як і не вигадано жодної події. Ба більше, під час зйомок фільму творчу групу активно консультували кілька живих свідків тих далеких подій 1944 року.

За сюжетом стрічки, сержант уже Радянської Армії Роман Карпенюк (роль виконав молодий тернопільський актор Андрій Малінович) приїздить на три дні у відпустку в рідне село Потоки, де мешкає його кохана дівчина Аничка (у виконанні студентки Київського театрального інституту Світлани Зубенко). За кілька років до того Романа разом із батьками вислали на поселення до Сибіру, і лише тепер за свою бездоганну військову службу поневолювачам рідного краю він отримав можливість повернутися на малу батьківщину і зустрітися з коханою. Проте шлях героєві перепиняють уповноважений НКВС, провідник українських повстанців і ватажок озброєних мародерів, до рук якого потрапила Аничка. Тож навколо триденних пошуків нареченої Романом Карпенюком обертається весь подальший сюжет стрічки.

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top