Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Олександр Піпа (2001), WavPack/EAC

Admin
post Thu 2-Feb 06, 3:33
Пост #1

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

user posted image
Олександр Піпа (2001)

Якість: WavPack/EAC

Вже важко пригадати, коли саме закріпилася за Олександром Піпой слава «останнього українського панк-романтика», проте сказано достатньо влучно. Бути символом якогось руху доводиться далеко не кожному музиканту, причому, як правило, ним стають фронтмени груп. І лише в двох випадках ця традиція була порушена. Символ англійських панків – Сид Вішез. Ну а українських – Олександр Піпа. Кожний з них в своїй групі став другим фронтменом, дарма що обидва басисти.

Настроївшись на «хвилю» Піпи, ви зможете почути голоси Георгія Дімітрова, Хосе Іччеварія, Миколи Дроздова, всіх музикантів «ВВ», а також музичні фрагменти у виконанні Джімі Пейджа, Ван Халена, Джона Бонема і багатьох інших.

Олександр Піпа:
Ідея випуску синглу насправді належить не мені, а київському альтернативному продюсеру Михайлу Друченко, який переконав мене в тому, що тим балощам, якими я займався на комп'ютері, потрібно дати хід і вивести «в люди». Сказано – зроблено. Цей сингл став плодом півтора роки роботи - рівно стільки часу у мене удома знаходиться комп'ютер. Я одночасно освоював комп'ютерні програми і записував свої ідеї. Що ж до стилю, то він мене привертає тим, що цю музику можна робити, не виходячи з квартири. А якщо купити ноутбук, то навіть не встаючи з дивана. Але головне, що у тебе в записі диска можуть наголоситися музиканти світового класу. Наприклад, в цьому синглі «взяли участь» Джон Бонем, Джіммі Пейдж і Ван Хален.
  • 1 Трах 3:04
  • 2 Денис 2:34
  • 3 Варварство і Звєрство 3:45
  • 4 Радіо Гавана 2:57
  • 5 Оле-Оле народна Барселонська 3:33
  • 6 Астероїд 0:12
  • 7 Денис (радіоверсія) 2:34
Тривалість: 18:39

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 1)
bozhidar
post Thu 2-Feb 06, 15:42
Пост #2

Advanced Member

Група: Validating
Пірат №: 522

Добрий альбом, тільки ось коротенький якійсь, і не дуже самостійний, нагадує "Ніж для фрау Мюллер" smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 20.09.20, 6:26
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2020  IPS, Inc.