Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Штольня (2006), DVD-5 / DVDRip

vanjouke
post Fri 5-May 06, 18:39
Пост #1

Unregistered

user posted image
Штольня (2006)

Жанр: пригодницький трилер, жахи
Режиссер: Любомир Кобильчук
Актори: Сергій Стасько (Біта), Світлана Артамонова (Віки), Чи (Ден) Павло, Ольга Сторожук (Котить), Олексій Забегаєв (Мальок)

Студенти-археологи вирушають на літню практику. Поруч з місцем розкопки вони випадково натрапляють на загублений вхід у штольню, про яку між археологів ходять дивні чутки. Попри тривожні знаки, які трапляються їм на кожному кроці, студенти вирішують зануритись у підземелля, сподіваючись розгадати таємницю штольні. Вони не знають, що є речі, які не можна шукати.

Все почалось з того, що продюсер і оператор музичних кліпів Олексій Хорошко вирішив зняти художній фільм. Коли пошук сценарію не дав бажаних результатів, він сам вигадав сюжет і почав шукати однодумців. На зйомках одного з кліпів познайомився з Любомиром Кобильчуком, який до того встиг пройти навчання в одній з німецьких кіношкіл і попрацювати в Україні режисером відеокліпів. Смаки Хорошка і Кобильчука щодо комерційного кіно збіглися – їх улюбленими жанрами є трилер і фільм жахів.

У пошуках акторських талантів продюсер і режисер відвідали безліч театральних гуртків і акторських студій, а на проби, які проходили в декілька турів, прийшли більше 1000 претендентів. Були вибрані ті, хто, на думку авторів, втілюють типажі сучасних студентів. З акторами було проведено двотижневий цикл репетицій в Маріїнському парку.

Для зйомок було використано покинутий військовий дот в селі Білогородка під Києвом. Він був збудований ще у 1939 р. як частина оборонного комплексу Києва і дивним чином вцілів. Це місце якнайкраще пасує для трилера – величезний триярусний лабіринт з овальними схилами, постійне джерело місцевих страшних історій. Саме там всю другу половину літа, два місяці при температурі +6°С відбувались зйомки. Для кількох епізодів, які знімали в декорації, було побудовано підвал з каменю, в який залили 12 тонн води.

Автором саундтрека до фільму став соліст гурту “Вхід у змінному взутті” Потап. Він написав пісню “Штольня”, яку його гурт виконав разом з New’Z'cool і X. На цю пісню музиканти разом з авторами картини створили кліп.

Першим інвестором “Штольні” став Олексій Хорошко, який позичив гроші у родичів і вклав в проект абсолютно всі власні заощадження. У жовтні 2005 р., після закінчення знімального періоду, він об’єднав свої зусилля з компанією “Артхаус Трафік”, яка стала співпродюсером і офіційним дистриб’ютором “Штольні”. Але й після цього проект залишався недофінансованим. Департамент кінематографії Міністерства культури і туризму України довго розмірковував, чи підтримувати проект, а від кошт політичних сил автори “Штольні” відмовились. На фінальному етапі продюсери знайшли однодумців в особі корпорації “Перший Національний Виробний Холдинг “Логос”.

Обробка плівки проводилась в Москві на студії “Саламандра”. Під час виробництва використовувалась технологія Digital Intermediate. Лазерний друк інтернегативу відбувався силами концерну “Мосфільм”. Комп’ютерну обробку зображення і спецефекти створювали на київській студії “Постмодерн” у грудні 2005 – березні 2006. © КіноБлог ... ще рецензії: від Ярослава Вішталюка та Вадима Григор’eва

Приєднане зображенняПриєднане зображенняПриєднане зображенняПриєднане зображення
Приєднане зображенняПриєднане зображенняПриєднане зображенняПриєднане зображення

DVDRip user posted image Торрент
Формат: AVI 1.0 (VFW 1.1)
Тривалість: 01:20:05
Відео: DivX; 640x352 (1.82:1); 1522 kbit/s; 0.27 bit/pixel; 25 fps
Аудіо: українська AС3 DD 5.1 448 kbit/s

user posted image Shtolnya.(2006).DVDRip.Ukr.avi 1.11 Ґб
шара закінчилася, тепер тільки трекер:
Go to the top of the page
+Quote Post
8 Сторінки  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 14)
vanjouke
post Sat 6-May 06, 22:01
Пост #2

Unregistered

)) чекайте )) післязавтра гадаю буде у вас повний фаіл! помаранчеве небо то раздав я ))
+Quote Post
YuraH
post Sun 7-May 06, 15:15
Пост #3

Advanced Member

Група: Активні Учасники
Пірат №: 2.209

Так і я два раздаю. З шапки вже 280 метрів закачав (віддав 1.12Гб), другий - 107 (все ж таки "наш" краще йде smile.gif )
User is offlineProfile CardPM
+Quote Post
alloy
post Sun 7-May 06, 15:20
Пост #4

Unregistered

Так, з шапки краще за той йде. Та й без смужок буде, як пишуть..
+Quote Post
Nazi
post Sun 7-May 06, 22:15
Пост #5

Unregistered

У мене йде краще "наш" також. Вже зтягнув 300 метрів. Навіть получилося трохи переглянути початок rock.gif до того місця де хлоп'ята грають в баскетбол. Тепер не можу дочекатися цілого фільму.

Ще зтягнув відео, там де ВУЗВ і ЕксЕс співають про "Штольню". Спершу чуть не струганув від такого видовиська biggrin.gif Але потім подумав нічо так - смішно. Гииии. Білі люди все ж таки рулять. От взяли одягнулися як негри, сплагіатили все що могли, а все одно виглядає приємно. Того що білі!!!
+Quote Post
distributor
post Mon 8-May 06, 1:18
Пост #6

Unregistered

QUOTE(Nazi @ Sun 7-May 06, 22:15)
Ще зтягнув відео, там де ВУЗВ і ЕксЕс співають про "Штольню". Спершу чуть не струганув від такого видовиська biggrin.gif Але потім подумав нічо так - смішно. Гииии. Білі люди все ж таки рулять. От взяли одягнулися як негри, сплагіатили все що могли, а все одно виглядає приємно. Того що білі!!!
*

Не знаю чи ти відповідаєш свому ніку, але мені чорні дівчатка подобаються, доречі тут де я, їх хватає, знаєш які вони гарні, особливо бразилянки. biggrin.gif

А от кліп, з тобою згоден що спалагітили, але просто копія, в чорних ліпше виходить.
Пару кліпів подивитись репу, і глянути як танцюють чорні дівчата та білі, у чорненьких набагато ліпше виходить попою крутити. good.gif

P.S. Білі чорних скопіювали, як же вони рулять, якщо копіювали?
+Quote Post
Киянин
post Mon 8-May 06, 6:24
Пост #7

Unregistered

Ще не дивився, зараз завантажую. Читав багато критики, більшість кажуть що гімно, але я всеж такі сподіваюсь що мені сподобається.

БІЛЬШЕ УКРАЇНОМОВНИХ ФІЛЬМІВ! Ну і взагалі українських smile.gif
+Quote Post
Nazi
post Mon 8-May 06, 7:32
Пост #8

Unregistered

QUOTE(distributor @ Mon 8-May 06, 8:18)
Не знаю чи ти відповідаєш свому ніку, але мені чорні дівчатка подобаються, доречі тут де я, їх хватає, знаєш які вони гарні, особливо бразилянки.  biggrin.gif

А от кліп, з тобою згоден що спалагітили, але просто копія, в чорних ліпше виходить.
Пару кліпів подивитись репу, і глянути як танцюють чорні дівчата та білі, у чорненьких набагато ліпше виходить попою крутити.  good.gif

P.S. Білі чорних скопіювали, як же вони рулять, якщо копіювали?
*

Ніку не відповідаю - це точно! biggrin.gif

Але в любий час, в любому місці виберу білу дівчинку поперед чорної rock.gif А якщо брати бразильців - то вони ж чорно-біло-червоні smile.gif Там всякого намішано. І звичайно ж деякі будуть досить симпатичними. Короче твого смаку, брате, я не поділяю. Ги.

А те що вони негрів скопіювали, ну то не біда. Тим більше уся ця хіп-хоп культура не така вже і чорна. Тобто робиться це все для білих і вирішують шо, куди і як все одно білі.

Штольня!!! Було весело й прикольно, а стало страшно і "больно" (який мощний суржик!)

З.І. Щось у мене віслюк більше не тягне sad.gif 300 метрів і все, стоїть.
+Quote Post
Samogon
post Mon 8-May 06, 13:25
Пост #9

Unregistered

Перегльнув Штольню. Якщо чесно, не дуже. Слабкувато трохи.
+Quote Post
Admin
post Tue 9-May 06, 8:39
Пост #10

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

український реліз без російського перекладу

Інформація про реліз:
Відео: 656х368; DVDRip; DivX 1540 kbit/s; 25 fps
Аудіо: 1 потік; Ac3 448 kbit/s (тільки українська)

ps.gif швидко роздається
+Quote Post
Гайди До Байди
post Tue 9-May 06, 11:33
Пост #11

Unregistered

Не проймайтеся таки smile.gif Слово штольня походить від німецько-галузевої мови гірників - der Stollen smile.gif Та й звісно, що ці підземельки пов"язані з "німцями". Штольня\Stollen означає поперечне\прямолежне підземелля, у значенні підземного хідника, що веде до виходу.

Плівку треба оглядати до кінця, навіть і коли спочатку немов не витримуєш. Тож, мимовільно, початком мені підкрадалося - які то росіяни під ***івською шапкою до мене підкрадаються smile.gif Вони постаралися, щоб у постановках укласти багато для підсвідомого сприймання, не вимовляючи.

...

Та тільки до цієї садиби не запишіться, бо можна дати будь-яку е-скриньку, не перевіряючи. Це ж безсовісно rolleyes.gif
+Quote Post
Nazi
post Tue 9-May 06, 17:29
Пост #12

Unregistered

QUOTE(Admin @ Tue 9-May 06, 15:39)
український реліз без російського перекладу

Інформація про реліз:
Відео: 656х368; DVDRip; DivX 1540 kbit/s; 25 fps
Аудіо: 1 потік; Ac3 448 kbit/s (тільки українська)

...

ps.gif швидко роздається
*

Пане адміне, який файл вищої якості? Просто у мене зара ліміт, тому кожен мегабайт на ціну золота unsure.gif
+Quote Post
Admin
post Tue 9-May 06, 17:32
Пост #13

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

якість всюди однакова, відмінна
+Quote Post
laks
post Tue 9-May 06, 17:49
Пост #14

Unregistered

QUOTE(Admin @ Tue 9-May 06, 18:32)
якість всюди однакова...
*

А мені ось, що не зрозуміти а для чого підтримувати російську версію Shтольні. До дідька, ми хто...? Всім даваймо тягти тілько україномовну версію Штольні (ну це для тих хто хоче, як я smile.gif )
+Quote Post
YuraH
post Tue 9-May 06, 19:40
Пост #15

Advanced Member

Група: Активні Учасники
Пірат №: 2.209

Агов, шапку ще Я роздає?

Вже стільки народу зібрали biggrin.gif

Редаговано YuraH: Tue 9-May 06, 19:41
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 28.10.20, 21:04
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2020  IPS, Inc.