Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Гурт Експрес - українські застольні пісні: стіл 3, 2006 APE/EAC + covers

Deather
post Sat 23-Sep 06, 9:33
Пост #1

Advanced Member

Група: Модератор
З: м. Рівне
Пірат №: 3.280

user posted image
Гурт Експрес - українські застольні пісні: стіл третій (2006)

Якість: APE/EAC + covers
Тривалість: 51:46 хв.
Розмір: 366 Мб.

Гурт "Експрес", як бачите, продовжує наполягати на тому, що українські застольні пісні заслуговують на окрему, пильну увагу. Вийшов ось уже третій диск гурту, присвячений саме цій тематиці – і є таке відчуття, що не стане він останнім. Втім, тема застілля настільки ж невичерпна, наскільки невичерпним є людське бажання відпочинку. Оскільки ж людина, особливо наша, добре вміє відпочивати навіть від відпочинку, застольні пісні навряд чи скоро втратять актуальність. Більше того. Якщо обіцянки про світле майбутнє і загальну автоматизацію виробництва таки справдяться, головною хворобою великої частини людства надовго може стати похмільний синдром. Не хотілося б, але будьмо чесними перед собою – далеко не всі готові зустрітися зі світлим майбутнім прямо зараз... Значить, треба готуватися. Як варіант – можна якнайскоріше починати тренуватися. А гурт "Експрес" якраз і пропонує музичний супровід для відповідних тренувань... © UMKA
  • 1. Два кольори
  • 2. Смерека
  • 3. Білі каштани
  • 4. Їхав козак містом
  • 5. Ой, ти річенько
  • 6. Куди б я не їхала...
  • 7. Очі волошкові
  • 8. Ішов козак потайком
  • 9. По садочку ходжу
  • 10. Іванку, Іванку
  • 11. Сильний вітер
  • 12. Рада-би я
  • 13. Плакуча гітара
  • 14. Ясени

шара закінчилася, тепер тільки трекер:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 2)
Anatoliy Argentina
post Tue 19-Dec 06, 4:48
Пост #2

Unregistered

Deather, Щиро Вас дякую, за реліз!
Скажіть, а Ви знаєте, що з віслюком робиться?
Дуже багато шпигунів розвелося, мені PeerGuardian 2.0 Beta 6b (09/18/2005), вичищає майже всі сервери, лишаються чесних, щось зо дві дюжини, чи менше.
В мене той віслюк кача, як мертвий дихае, нічого майже не йде, що робити, може якісь сервера особливі знаете, або де брати, бо все що сам віслюк бере - сміття.
Анатолій.
+Quote Post
jin
post Thu 24-Jan 08, 4:47
Пост #3

Advanced Member

Група: Модератор
Пірат №: 4.203

QUOTE(likbez @ Tue 20-Feb 07, 16:07)
саме так: користуюсь ФаєрФоксом, закачало на 70% - і зірвалось. в ГетРайт реферрер увімкнений як завжди - але не стартує закачка взагалі. та ще й форум жахливо глючить: відправив повідомлення - в результаті порожнє вікно; тисну "Обновить" - знову те саме. а потім те ж повідомлення виявляється опублікованим 3 рази. це свідчить про те, що глюки у вас а не у нас (
*

Насправді це ні про що не свідчить, якщо проблема на сервері, то видивще усього ваше повідомлення б не опоблікувалось, або ви отримали помилку, проблема або у вашого провайдера, або десь посередині.

У мене качає качалками без проблем, користуюсь wget, так що шукайте проблему у себе.
User is offlineProfile CardPM
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 16.01.21, 2:52
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2021  IPS, Inc.