Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Сокира Перуна - і мертвим, і живим, і ненародженим, Перуна не впізнати! впершу у APE!

laks
post Fri 29-Sep 06, 15:48
Пост #1

Unregistered

user posted image
Сокира Перуна - "…і мертвим, і живим, і ненародженим…" (2006)

Якість: APE/EAC + cover
Тривалість: 47:00 хв.
Розмір: 296,35 Мб.

Присвячено: Пам’яті Головнокомандувача УПА генерал-Хоружного Романа Шухевича Тараса Чупринки-Тура

Цей довгоочікуваний новий альбом легенди української правої сцени дивізії Сокира перуна дістала назву "…і мертвим, і живим, і ненароденим…".
Українська музика! Українською мовою! Сокиру Перуна не впізнати! Цей диск я зробив у АПЕ форматі до 64-тої річниці створення Української Повстанської Армії (УПА, 14 жовтня). Ветерани УПА якої в уже незалежній державі і досі не визнані її владою. Панство та свідомі українці вшануймо героїв, борців - вояків Української Повстанської Армії, які жертовно боролися за Українську Самостійну Соборну Державу від Сяну до Дону і після закінчення другої світової війни боролись зі совєтським окупантом ще десять років! Надіємось і цей реліз від мене (Лакс) приверне увагу і нагадає громадськості до визнання визвольних змагань ОУН-УПА у 30-50 роках ХХ ст. національно-визвольною боротьбою за незалежність України, надання статусу учасників Другої світової війни ветеранам національно-визвольного руху! Адже УПА воювала проти польських шовіністів Армії Крайової, проти гітлеро-нациської Німеччини і комуно-большевицько-}|{идовського Совєтського Союзу.

Не визнання Упівців, Дивізників чи Угівців. Це ганьба для кожного українця і пряма загроза нашої державності. Невизнання борців за волю України офіційною владою ставить під сумнів легітимність нашої держави. Наш обов'язок - заставити хоча українську владу визнати національно-визвольну боротьбу ОУН, УПА і Дивізників за державну незалежність України.

Долучись до гідного вшанування героїв і захисти ветеранів від провокаторів, ненависників самого слова українець, ті, хто вбивав українців голодом у 33-м року, хто стріляв у наших повстанців у 40-х, хто заганяв українців в колгоспи і висилав у Сибір чи Казаську степ під червоним прапором з іудейською зіркою! Коли? 14 жовтня (субота) - національне свято, Свято Української Зброї, Свято Козацької слави, День створення УПА. Всі небайдужі українці вийдіть в цей день до Консульств (посольств) чи просто на Майдан Незалежності, Київ, Україна і чинно підтримайте наших героїв – ветеранів УПА та дієво виступіть проти ублюдочних українофобів, які заважають нам жити! Відзначмо національне свято достойно, культурно і без провокацій! Слава Україні!

У цій роботі Сокира Перуна дуже змінила свій стиль і це на краще! Тут вже не почуєш того звичайного RACy, є прекрасні фолкові, акустичні, мелодії. Що ж стосується співів то тут є і жіночий, і чоловічий чистий голос. Приємно Вас здивує пісня "Брати Мої", виконувана на бандурі "тенорським" вокалом. Всі композиції це ШЕДЕВРИ. Альбом яскравий і насичений Величніми пісннями з чудовою музикикою, доповнений баладами, красивими словами і 4-ма caver (ці краще ніж оригінали)! Хочеться побажати хлопцям міцності духу та творчої наснагиuser posted image
  • 1. Честь та Кров
  • 2. Брати мої
  • 3. Очі сповнені гніву
  • 4. 29 січня
  • 5. Народжений перемагати
  • 6. Останній дракар
  • 7. Я назавжди твій
  • 8. Вирій
  • 9. Вітри між мечів
  • 10. Дорога в Вальгалу

шара закінчилася, тепер тільки трекер:
Купуйте ліцензійну продукцію!
Інтернет-крамниці: УМКА / АртВертеп / Наш Формат / Книгарня "Є"

zupload.com: Сокира Перуна - "…і мертвим, і живим, і ненародженим…" (2006)
Go to the top of the page
+Quote Post
4 Сторінки  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 14)
bozhidar
post Fri 29-Sep 06, 16:57
Пост #2

Advanced Member

Група: Validating
Пірат №: 522

hi.gif hi.gif hi.gif friends.gif Ukraine.gif
User is offlineProfile CardPM
+Quote Post
the_sinner
post Fri 29-Sep 06, 20:12
Пост #3

Unregistered

Знову псевдо-патріотиsmile.gif

Редаговано the_sinner: Fri 29-Sep 06, 20:20
+Quote Post
the_sinner
post Fri 29-Sep 06, 20:18
Пост #4

Unregistered

Цікаво, хто цей текст писав. Ганьба не невизнання Упівців, а такі тексти писати та завуальовані свастики на кавер диску робити.
Багато ще кажуть, що українці - Арійці. А де вони це узяли?! Треба було у школі краще вчитися...
Незалежність України вже позаду, треба звертати краще увага на сьогонднішній стан країни!
+Quote Post
Vetal
post Fri 29-Sep 06, 20:21
Пост #5

Advanced Member

Група: Активні Учасники
З: Тернополя
Пірат №: 673

дуже дякую
+Quote Post
boyko
post Sat 30-Sep 06, 11:15
Пост #6

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
З: Краків, Закерзоння
Пірат №: 33

Дякую Laks hi.gif .
Альбом я вчора скачав та прослухав. Стиль музики "Сокира перуна" змінила на краще (як на мої вуха), це правда.
Але хочу віднестися до того що Ти написав вище. Я цілковито згоден з тим що невизнання УПА через незалежну Україну за яку ці хлопці гинули це ганебно.
Але не на мою голову є розуміння патріотизму членами "Сокири перуна". З текстів пісень я зрозумів що ***і, чи ляхи це наші білі браття, а правдивою загрозою для України є негри. Слово "Україна" можна почути тількі здаєтся в 3 перших піснях. Я не живу на Україні (і не жив ніколи) але у серці я Українець. Батьки навчили мене мови і любові до України.
Скажи мені Laks, багато є на Україні "патріотів" які правдиву загрозу для України бачать в неграх? Здаєтся так, і то є мабуть причина що на Україні справи йдуть такою дорогою а не інакшою. sad.gif ,
+Quote Post
the_sinner
post Sat 30-Sep 06, 14:41
Пост #7

Unregistered

QUOTE(boyko @ Sat 30-Sep 06, 10:15)
Дякую Laks  hi.gif  .
Альбом я вчора скачав та прослухав. Стиль музики "Сокира перуна" змінила на краще (як на мої вуха), це правда.
Але хочу віднестися до того що Ти написав вище. Я цілковито згоден з тим що невизнання УПА через незалежну Україну за яку ці хлопці гинули це ганебно.
Але не на мою голову є розуміння патріотизму членами "Сокири перуна". З текстів пісень я зрозумів що ***і, чи ляхи це наші білі браття, а правдивою загрозою для України є негри. Слово "Україна" можна почути тількі здаєтся в 3 перших піснях. Я не живу на Україні (і не жив ніколи) але у серці я Українець. Батьки навчили мене мови і любові до України.
Скажи мені Laks, багато є на Україні "патріотів" які правдиву загрозу для України бачать в неграх? Здаєтся так, і то є мабуть причина що на Україні справи йдуть такою дорогою а не інакшою.  sad.gif  ,
*

Якщо негри, чому ж тоді євреїв забув? Помилки треба в собі шукати, а ні в комусь іншому. Демагогія.
+Quote Post
Грiм
post Mon 2-Oct 06, 12:04
Пост #8

Advanced Member

Пірат №: 2.549

QUOTE(laks @ Fri 29-Sep 06, 15:48)
Не визнання Упівців, Дивізників чи Угівців.

"Угівців" - я так розумію УГА???
так що там такого... кидалися до Добровольців то до червоних, то з унрівцями нейтральні, то з унрівцями знову разом
+Quote Post
laks
post Mon 2-Oct 06, 18:40
Пост #9

Unregistered

QUOTE(the_sinner @ Fri 29-Sep 06, 21:18)
Цікаво, хто цей текст писав. Ганьба не невизнання Упівців, а такі тексти писати та завуальовані свастики на кавер диску робити.
Багато ще кажуть, що українці - Арійці. А де вони це узяли?! Треба було у школі краще вчитися...
Незалежність України вже позаду, треба звертати краще увага на сьогонднішній стан країни!
*

Ти шо справді в анти українській школі (школі совєтскій) вчився чи з місяця звалився? Яка свастика, які афроамеричани, які псевдо...? Якщо ти говориш про той дрявно-руський хрест, котрого вкрав Гітлер а потім використав про свою бридку пропаганду, так це не вірно! По перше я цей диск виклав, бо там в Сокирі Перуна з'явились нові українсько-патріотичні речі. А пісні де про афроамеричанів говорять, так їх просто не слухайте і не включайте або зробіть як, я, замість "паганіх" слів поставте тон Біі і все. А щодо школи. Зайди в найбільшу бібліотеку слов'янської культури, котра є в Празі (Клементінум, Філозовський Факультет) і прочитай напр. книжечку Слов янство для початківців (там ясно чорне на білому написано, що індоевропейскі кмени-арійці поселялися на теріторіях між річками Дністер і Дніпро...)! Також книжечку хто такі УПА, дивізія Галичина а потім відкривай дискусії, пане українофобе й не знавець нашої історії!!!!!
+Quote Post
laks
post Mon 2-Oct 06, 18:47
Пост #10

Unregistered

QUOTE(boyko @ Sat 30-Sep 06, 12:15)
Скажи мені Laks, багато є на Україні "патріотів" які правдиву загрозу для України бачать в неграх? Здаєтся так, і то є мабуть причина що на Україні справи йдуть такою дорогою а не інакшою.  sad.gif  ,
*
sad.gif
особисто від мене на цьому форумі Ви пане бойко щось про афроамеричанів (так тут нєгрів називають) "паганого" чули? Відповім сам ні, і нічого не почуєте. Бо націоналізм ніколи ксенофобством чи расизмом не займався! щодо Сокири, так мені, як це я писав, ще інфо, сподобалась бандурна дума "брати мої".
+Quote Post
the_sinner
post Mon 2-Oct 06, 23:11
Пост #11

Unregistered

QUOTE(laks @ Mon 2-Oct 06, 17:40)
Ти шо справді в анти українській школі (школі совєтскій) вчився чи з місяця звалився? Яка свастика, які афроамеричани, які псевдо...? Якщо ти говориш про той дрявно-руський хрест, котрого вкрав Гітлер а потім використав про свою бридку пропаганду, так це не вірно! По перше я цей диск виклав, бо там в Сокирі Перуна з'явились нові українсько-патріотичні речі. А пісні де про афроамеричанів говорять, так їх просто не слухайте і не включайте або зробіть як, я,  замість "паганіх" слів поставте тон Біі і все. А щодо школи. Зайди в найбільшу бібліотеку слов'янської культури, котра є в Празі (Клементінум, Філозовський Факультет) і прочитай напр. книжечку Слов янство для початківців (там ясно чорне на білому написано, що індоевропейскі кмени-арійці поселялися на теріторіях між річками Дністер і Дніпро...)! Також книжечку хто такі УПА, дивізія Галичина а потім відкривай дискусії, пане українофобе й не знавець нашої історії!!!!!
*

Велика історія не врятує Україну. Вона є к Америки, Німеччини, Россії. Треба не минулим жити, а майбутнім.
Звинуватити інших у своїх бідах може тілки дурак (негри, євреї...). Я живу у Німеччині і знаю, що таке Націоналізм. А тут цим пахне. Всі показились, Українська нація понад усе... Кожний каже, ми - Арійці. Іноземці винні в усьому.
Татари теж в Україні були, то шо ж с цього. Що ж ми тепер усі татари?
Щодо школи, то вчився я і в радянскій, і в українскій школі. А радянська школа була краще ніж українська сьогодні. Якщо б ти це знав, то ставив коми, де вони належать бути!
Я не українофоб, містер Лакс, я дивлюсь тверезо на речі. Не треба жити мріями. Треба ж щось робити з Україною, а не розводити демагогію та піддержувати її.
+Quote Post
Vetal
post Tue 3-Oct 06, 3:31
Пост #12

Advanced Member

З: Тернополя
Пірат №: 673

***?
+Quote Post
Yaryk
post Tue 3-Oct 06, 8:15
Пост #13

Advanced Member

З: Луцьк
Пірат №: 2.098

hi.gif
Дуже дякую за HTTP лінки! smile.gif
+Quote Post
Грiм
post Tue 3-Oct 06, 11:36
Пост #14

Advanced Member

Пірат №: 2.549

QUOTE(laks @ Mon 2-Oct 06, 18:40)
Зайди в найбільшу бібліотеку слов'янської культури, котра є в Празі (Клементінум, Філозовський Факультет) і прочитай напр. книжечку Слов янство для початківців (там ясно чорне на білому написано, що індоевропейскі кмени-арійці поселялися на теріторіях між річками Дністер і Дніпро...)! Також книжечку хто такі УПА, дивізія Галичина а потім відкривай дискусії, пане українофобе й не знавець нашої історії!!!!!

добродію, як Ви любите всіх тикати в незнання історії...от і мене якось намагалися...а вийшло інакше..
і що ті арійці тут так ізольовано і сиділи...між собою одружувалися, нікого до себе не пускали??? з тих часів стільки всякого люду через Україну пройшо, що годі й рахувати....
+Quote Post
laks
post Tue 3-Oct 06, 12:08
Пост #15

Unregistered

QUOTE(boyko @ Sat 30-Sep 06, 12:15)
Скажи мені Laks, багато є на Україні "патріотів" які правдиву загрозу для України бачать в неграх? Здаєтся так, і то є мабуть причина що на Україні справи йдуть такою дорогою а не інакшою.
*

2/які патріоти? - цих людей я називаю просто Хулігани. Прошу не мішати Нас до них!

Я слухаючи цей новий проект від "дивізії Сокира Перуна" в жодному треку на кружальці про "Афроамєрічанів" (негрів) не почув!Вчора спеціально дав послухати незацікавленим експертам (вони Панки та Зелені) це кружальце і вони також підтвердили, що цей диск загалом ніяк не займається Расом чи ненавісьтю до іноземців!!! Так, прошу, спершу, як базікати натискаючи клавішами Персонального Комп ютера, послухайте диск - звертаюсь до вас панство (the_sinner, boyko чи Грім...). Подруге, агресори, підкопники, прошу не чіпайте національні цінності (в нашому випадку справжніх героїв-УПА, дівізійників чи про україномислящих партизанів...) України. До псевдо українців в Німечинні- ганьба Вам, розвалили всі національно-партіотичні організації Українців і діаспорскі організації Українців, женучись за кар'єрою і за своєю кишенею, щоб урвати той останній Гелд для своїх інтересів а не для нації Української- фе Вам. P.S.: Vetal що означає = ***?

Піднімаймо разоM нашу національно-патріотичну свідомість:
Чоловіча капела БОЯН - Слава Героям
В. Вермінський "Йшли селом партизани 2"
Тарас Чубай Та Скрябін - Наші Партизани

Редаговано laks: Tue 3-Oct 06, 12:08
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 24.11.20, 14:51
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2020  IPS, Inc.