Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Теркель і халепа (2006), Недитячий мультфільм

Deather
post Wed 29-Nov 06, 11:25
Пост #1

Advanced Member

Група: Модератор
З: м. Рівне
Пірат №: 3.280

user posted image
Теркель і халепа (2006)

• Video compression mode: MPEG-2
  • TV system: 625/50 (PAL)
  • Aspect Ratio: 4:3
  • Source picture resolution: 720x576 (625/50)
  • Frame Rate: 25.00
  • Bitrate: 5.92Mbps
  • Audio Coding mode: Dolby Digital
  • Sampling Rate: 48kHz
  • Number of Audio channels: 6
  • Bitrate: 384 Kbps
  • Тривалість: 1 год. 17 хв.
  • Розмір: 4,03 Гб.
Ролі озвучували: Олег Скрипка, Фоззі, Фагот ("ТНМК"), Фома ("Мандри"), Вадим Красноокий ("Mad Heads"), Катя Chilly, Потап (ВуЗВ), Віталій Козловський, Lilu, Вася Гонтарський ("Вася Club"), DJ Romeo і Степан Казанін з команди КВН "95-й квартал".

Естонський продюсер Алекс Ковскі представляє свою другу роботу, після мультфільму "Карлсон, який мешкає на даху". Анімаційний фільм "Теркель і халепа" - нове і досить сміливе явище в українському середовищі.
"Теркель і халепа" - це анімаційна комедія, яка за сюжетом більше схожа на повноцінний триллер.
Головний герой мультика - звичайний підліток Теркель, з брекитами на зубах і своїми заморочками в голові, він росте у досить дивній сім'ї - його мама не дістає сигарети з рота, тато - весь час читає газету і вимовляє тільки слово "Ні!", а молодша сестра Фіона - дуже нервова і схильна до травматизму дівчинка. Сюжет розвивається на тлі відносин в звичайній школі. Є кращий друг, дівчата, симпатії і антипатії. І все було б добре, якби одного прекрасного дня дядько Теркеля (досить специфічна особа) не побив двох хуліганів Нігеля і Сакі - його однокласників. У певний момент ситуація стала зовсім некерованою. Текрель, як то кажуть, вляпався. Але найнесподіванішою буде розв'язка фільму...
Крім основного сюжету, який відбувається у звичайній європейській школі, у мультфільм вплетено повноцінні музичні кліпи - від хіп-хопу до реггі та важкого року.terkel.com.ua
Від себе додам - мультик, власне, на любителя і точно не для дітей, але українська озвучка заслуговує не то що на повагу, а на крик: "Давайте такого ще!". Артисти не просто наговорили у мікрофон чого-небудь, а відпрацювали у своїх кращих традиціях. Два дні тому бачив і російську версію - враження гірші, ніж навіть при порівнянні "Сімпсонів" нашою рідною і отою, не нашою.
Отож, дивимось, слухаймо, радіємо за професійну роботу українських акторів.

Трейлери:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
5 Сторінки  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 14)
Deather
post Wed 29-Nov 06, 11:29
Пост #2

Advanced Member

Не дивлячись на те, що це далеко не ліцензійна копія - дивитись можна, особливо якщо не на комп'ютері, а на програвачі. Реальних багів лише три - двічі чути сміх у залі і аж наприкінці - гупання стільцями на титрах. Але титри все одно раджу дивитися - не побачите - багато втратите.

--------------------
Барук хазад! Хазад ай-мену!
+Quote Post
Pazey
post Thu 30-Nov 06, 2:18
Пост #3

Advanced Member

Група: Активні Учасники
З: Одеса
Пірат №: 3.763

А нема на хттп? Було б непогано good.gif За описом - класно! Хочеться побачити! good.gif biggrin.gif

--------------------
я є тут - http://andryuk.livejournal.com
+Quote Post
Deather
post Thu 30-Nov 06, 9:35
Пост #4

Advanced Member

Тобі особисто - поштою відішлю.

--------------------
+Quote Post
djrevers
post Thu 30-Nov 06, 13:30
Пост #5

Advanced Member

З: Luhansk
Пірат №: 3.741

Дивився цей мультик, нажаль не державною, в кінотеатрі і ... мене не дуже вразило. Цікаво але не супер. Саме цікаве це звісно озвучування smile.gif
Pazey, нещодавно його показували в кінотеатрах, про прем'єру розповідали в новинах на 1+1, де ти тоді був? unsure.gif
А взагалі качати екранку через торент(з однією р smile.gif)... flood.gif Як кажуть у рекламі: "НЕ ТЕ!"
+Quote Post
Pazey
post Thu 30-Nov 06, 14:00
Пост #6

Advanced Member

З: Одеса
Пірат №: 3.763

QUOTE(djrevers @ Thu 30-Nov 06, 12:30)
Pazey, нещодавно його показували в кінотеатрах, про прем'єру розповідали в новинах на 1+1, де ти тоді був? unsure.gif
*

smile.gif Телевізор не дивлюсь - тому в новинах не чув. А за широким прокатом в кінотеатрах не слідкую - більше прихильник фестивального, не популярного кіно. А це хочу подивитись саме через переклад рідною мовою smile.gif
Може і не вразить, але мати такий мульт в колекції - не зайве!

--------------------
я є тут - http://andryuk.livejournal.com
+Quote Post
djrevers
post Thu 30-Nov 06, 15:30
Пост #7

Advanced Member

QUOTE(Pazey @ Thu 30-Nov 06, 13:00)
мати такий мульт в колекції - не зайве!
*

Не забувай що це екранка і мати таку версію мульта в колекції як раз може бути зайвим. hi.gif

Редаговано djrevers: Thu 30-Nov 06, 15:31
+Quote Post
didayo
post Thu 30-Nov 06, 16:55
Пост #8

Unregistered

djrevers, мені здається Ви помиляєтеся.
У сучасних умовах, коли уряд і бізнесмени зі Сходу нахабно порушують право українця дивитися в кінотеатрі продукт українською мовою, всі методи отримання цього продукту є добрими.
Я у Дніпропетровську не можу подивитися кіно з українським дубляжем, тому буду щасливий мати у своїй колекції хоча б екранку.
+Quote Post
Deather
post Thu 30-Nov 06, 18:41
Пост #9

Advanced Member

На рахунок екранки не хвилюйтеся, головне - дивитися не на моніторі (особливо сраних рідкокристалічних з їх "цікавим" кольоровідображенням), а на побутовому DVD-програвачі, який апаратно "заточений" для перегляду такого контенту. Я дивився вдома - на компі якість посередня, а на ТВ - дуже навіть непогана.

--------------------
+Quote Post
djrevers
post Fri 1-Dec 06, 21:12
Пост #10

Advanced Member

QUOTE(didaio @ Thu 30-Nov 06, 15:55)
Я у Дніпропетровську не можу подивитися кіно з українським дубляжем
*

Я в Луганську також.
QUOTE(Deather)
побутовому DVD-програвачі, який апаратно "заточений" для перегляду такого контенту.

blink.gif Жах! Нема слів. Вперше в житті чую що побутові DVD прогровачі заточенні для перегляд екранок huh.gif
+Quote Post
didayo
post Fri 1-Dec 06, 21:33
Пост #11

Unregistered

Я переглядав на рідкокристалічному Соні - якість доволі нормальна.
Пару разів чути сміх. Гупань кріслами на титрах я не почув.
І зовсім точно - цей мульт не зіпсує колекції українського кіномана! Переклад просто фантастичний!
+Quote Post
Deather
post Sat 2-Dec 06, 10:46
Пост #12

Advanced Member

QUOTE(djrevers @ Fri 1-Dec 06, 21:12)
blink.gif Жах! Нема слів. Вперше в житті чую що побутові DVD прогровачі заточенні для перегляд екранок huh.gif
*

Кожен з нас багато що ще не знає у цьому світі. Ти ніколи не помічав, що на ТВ з програвача якість зображення ЗАВЖДИ краща, ніж на моніторі з компа, оскільки комп працює з цифровим сигналом, а телевізор - з аналоговим. Жоден PowerDVD, WinDVD чи ще якийсь плеєр не може дати таку ж якість відображення, як толковий програвач. Навіть серед самих програвачів є велика різниця у якості відображення картинки, наприклад, серія XORO навіть погану екранку відображає порівняно пристойно, якщо співвідносити з якимось недоробленим Samsung'ом або LG.

--------------------
+Quote Post
distributor
post Sat 2-Dec 06, 11:13
Пост #13

Unregistered

QUOTE(Deather @ Sat 2-Dec 06, 10:46)
Кожен з нас багато що ще не знає у цьому світі. Ти ніколи не помічав, що на ТВ з програвача якість зображення ЗАВЖДИ краща, ніж на моніторі з компа, оскільки комп працює з цифровим сигналом, а телевізор - з аналоговим. Жоден PowerDVD, WinDVD чи ще якийсь плеєр не може дати таку ж якість відображення, як толковий програвач. Навіть серед самих програвачів є велика різниця у якості відображення картинки, наприклад, серія XORO навіть погану екранку відображає порівняно пристойно, якщо співвідносити з якимось недоробленим Samsung'ом або LG.
*

Я не експерт, але мені здається ти все навпаки зрозумів.
На телевізорі саме resolution менше ніж на моніторі, а площа зображення більша. Завдяки цьому телевізорі майже наколи не видно артефактів, та іншої нечисті яку видно на моніторі.
Це особливо видно коли включаєш комп на телевізорі, текст прочитати неможливо, хоча на моніторі ми його читаємо без проблем.
Тому все на ТВ показує "краще", це не від DVD-player'а залежить.
Ти пробував VHS дивитись на компі, ужос, а на ТВ білшь менш, тобто ТВ просто не спроможний показати все так детально.
+Quote Post
Deather
post Sat 2-Dec 06, 11:32
Пост #14

Advanced Member

Так у тому й суть, що "екранку" краще дивитися на ТВ, а не на моніторі.

--------------------
+Quote Post
distributor
post Sat 2-Dec 06, 11:43
Пост #15

Unregistered

QUOTE(Deather @ Sat 2-Dec 06, 11:32)
Так у тому й суть, що "екранку" краще дивитися на ТВ, а не на моніторі.
*

Yeap good.gif
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 24.11.20, 6:52
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2020  IPS, Inc.