Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Ukrainian Bandurist Chorus - European Tour, Капеля Бандуристів ім. Т. Шевченка

zsyrome
post Sun 11-Feb 07, 20:52
Пост #1

Advanced Member

Група: Активні Учасники
Пірат №: 715

user posted image
Ukrainian Bandurist Chorus - European Tour (2003)

Якість: APE/EAC + Covers
Тривалість: 40.54хв.
Розмір: 219.04мб.

Капела Української Бандуристів був сформовані в Києві в 1918. Це витримало як Раду, так і заняття Нациста і починаючи з 1949 насолодився свободою артистичного виразу в Північній Америці. Чоловічий хор заснований в Детройті, Мічігані, але має членів всюди в Північна Америка. У 2003, хор повернувся до Європи як частина його 85-го щорічного концертного сезону. Поки в Європі, хор виконувався в Англії, Франції, Німеччині, і Австрії, Записані виділення на цьому записі були вибрані від цього історичного турне.
  • 1.Грай Кобзарю
  • 2.Ясени
  • 3.Ой, Продала Дівчинонька Серце
  • 4.Ніч Яка Господа
  • 5.В'язанка Народних Пісень
  • 6.Дударик
  • 7.Ходить Орел Понад Морем
  • 8.Ой, Гоп Ти Ни Ни
  • 9.На Добраніч
  • 10.Хор Жовнірів
  • 11.Amazing Grace
  • 12.Пісня Про Тютюнника
Torrent

шара закінчилася, тепер тільки трекер:
Купуйте ліцензійну продукцію!
Інтернет-крамниці: УМКА / АртВертеп / Наш Формат / Книгарня "Є"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 8)
Еней
post Sun 11-Feb 07, 23:26
Пост #2

Advanced Member

Пірат №: 36

Ото дякую zsyrome!!!

сам був на одному з їхніх концертів, враження були суоер
+Quote Post
Музиченко
post Sun 1-Jul 07, 19:07
Пост #3

Member
**

Пірат №: 9.430

А коли Київська Капеля буде шось подібно записати?
+Quote Post
Гайди До Байди
post Sun 1-Jul 07, 19:39
Пост #4

Unregistered

На загал, то можна слухати. Я ще не стер цю збірку з свого записнища.

Проте вона має свою ваду. Хоч збірка називається "Ukrainian Bandurist Chorus - European Tour", проте мистецтвро гри на бандурі трохи занедбають і голоси переважають. Звідки, якось тяжко пройматися слуханням гри на бандурі з цією збіркою. Та голоси мають ще такий радянський запах, нагадуючи чимсь московський балет, задигусь-задигусь...

Так, на загал, на Шарі бракують записи з справжнім кобзарським мистецтвом, які передають українсько-кобзарський дух.

Десь ще від Китастого і Мішалова має бути по одній збірці. Проте таке справжнє виконання на бандурі з мистецькою грайливістю, це бракує. Тим більше, що бандура і кобза мають велике духівне значіння в українському бутті.
+Quote Post
zazai
post Sun 1-Jul 07, 20:57
Пост #5

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
З: Дальне зарубіжжя
Пірат №: 56

Шановний Гайди!
Насправді то так, що ви кажетей потому з радістю послухаємо те, що ви запропонуєте й покладете на шару.

--------------------
Аби здолати Дракона, мусиш сам обернутись на Дракона
+Quote Post
Музиченко
post Sun 1-Jul 07, 21:07
Пост #6

Member
**

Пірат №: 9.430

Детройтська Капела - ще з часів Колесника - виглядає як оперний хор. Вони думають що зберігають кобзарську традицію, але то є правда тільки з репертуарного боку, не з виконавського.

Київська Капела - кращий хор, але не зрозуміє як трактувати бандурів в ансамблію, а репертуар просто стандартний.

Ще відсутна Капела яка зберігала б традицію Хоткевича, Кабачка, Піки, Опришка і навіть Китастого.
+Quote Post
Гайди До Байди
post Sun 1-Jul 07, 21:17
Пост #7

Unregistered

Шановний zazai

Невже мені вичувати якусь глузливу в'їдливість з-під ваших слів? smile.gif

Чоловіче, я живу і виріс у чужому морі. Хоча це в добі помережі дістає тепер інше знАчіння. Перші мої роки провів навіть у німецькому сиротинці. От, так виглядає. Тож, хоч у моєму роді були бандуристи, коли не помиляюся, проте досі Панбіг мене ще не наділив відповідним даром, щоб чогось оприлюднити smile.gif. От, тому в мене досі стоїть осиротіла Бандура в чохлі поміж моєю неохайністю непоправного парубка smile.gif

Щодо Шари, то в торрент-сервері чогось було, а адмін не допустив доміщення, бо чимсь той шарист не був належно чемним і не дістав можливість, щоб розмістити.
+Quote Post
zazai
post Mon 2-Jul 07, 13:07
Пост #8

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
З: Дальне зарубіжжя
Пірат №: 56

Я радий, що Ви вірно подмітили інтонації в моїх словах, проте я в жодному разі не хочу нікого образити і якщо я Вас глибко задів, то щиро вибачаюсь.

Втім ,все одно, повторю вже закам_янілу тезу - тут ,на шарі, все зіждеться на чистом ентузіазме людей (Я дає релізи, Я гроши на сервер, а Я витрачає велику частину власного часу на впорядкування цього), тому прикро чути слова тіпаа "Так, на загал, на Шарі бракують..".

По правді кажучи такі записи дуже важко знайти, я взагалі сумніваюсь, що такі виходили в комерційний простір, адже ,навіть, ноти важко знайти (проте ноти для гри на балалайці не проблема, але не будем про політику), тож якщо Ви маєте якісь записи - викладайте, зрадістю послухаєм.

--------------------
Аби здолати Дракона, мусиш сам обернутись на Дракона
+Quote Post
Гайди До Байди
post Mon 2-Jul 07, 18:17
Пост #9

Unregistered

zazai

Гм, з моїх слів, ані докору, ані якихось вимог не вишкіряють. Якби собі ставите вимоги, то це ваша особиста справа, що нічим не причепити до мого відгуку.

Дуже зрозуміло вилсовив свою думку щодо даного випуску. Та загально відомо, як ставлюся до радянської українізованости, що продають загально під фолкльором або підло під етнічністю. Тут почуватися особисто ображеним, це безглуздо. Живемо в складних часах. Їх треба розуміти, а не почуватися особисто ображеним.

Тим більше, в Україні немає українських ринків, тощо. Українство в дійсності переслідують, махаючи з синьо-жовтим прапором.

Хоча це не справи, щоб пов'язувати з Шарою. Тут найрізноманітніші люди нишпорять, от і все. Хоча в українських справах, то великий брат завсіди приглядає, стараючися, щоб очолити smile.gif

Тож живіть собі на здоров'я!

Ото, висловлюю свою думку, як звичайний користівник. Та коли берете це приводом, почуваючися особисто заторкнутим, то нікому прислугу не робите.

Мені вже більше 122 роки та особисто нічого не беру. Перебуваю чимсь на вищому рівні буття і в нескІнченому пошуці. Та коли мені чогось у печінку, тобто пече, то це без вагання висловлюю. Це ж моє споглядання вільного українця, а не щоб чимсь ставити вимоги до Шари.

Щодо себе то ще не ставив у своєму житті до інших будь-які вимоги. Я ж не народився головою радгоспу smile.gif

hi.gif
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 20.09.20, 8:05
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2020  IPS, Inc.