Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Наталка Полтавка (1936)

Admin
post Sat 12-Mar 05, 19:54
Пост #1

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

user posted image
user posted image
Наталка Полтавка (1936)

Режисер: Іван Кавалерідзе
Сценарист: Іван Кавалерідзе
Оператори: Георгій Химченко, Федір Корнєв
Художники: Майя Сімашкевич, Юнія Майєр
Звукорежисери: Андрій Прахов, Андрій Демиденко
Композитор: Володимир Йориш
Актори: Катерина Осмяловська, Іван Паторжинський, Степан Шкурат, Г Манько, М Платонов, Ю Шестаковська
Кіностудія: Українфільм

Перша кіноопера в українському кіномистецтві - екранізація опери Миколи Віталійовича Лисенка (1842-1912), створеної за однойменною п'єсою Івана Котляревського.

VHSRip
Тривалість: 75 хв.
Розмір: 650 Мб
Формат: чорно-білий
Відео: DivX 5.0; 640x464; 1158 kb/s; 25 fps;
Звук: 44100 Hz; MPEG-1 Layer 3; 128 kb/s;

user posted image читати Котляревського
за фільм дякуємо: boyko hi.gif

user posted image Natalka.Poltavka.(1936).VHSRip.by_boyko.avi 650 Мб

шара закінчилася, тепер тільки трекер:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 14)
zazai
post Fri 18-Mar 05, 22:03
Пост #2

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
З: Дальне зарубіжжя
Пірат №: 56

А в мене є сумніви, що чоловік з таким призвіськом здатен зняти дійсно українське кино, хоча є гадка, що то не власне його призвіще, а відгук епохи.

--------------------
Аби здолати Дракона, мусиш сам обернутись на Дракона
+Quote Post
Пост #3

Unregistered

QUOTE(zazai @ Fri 18-Mar 05, 22:03)
А в мене є сумніви, що чоловік з таким призвіськом здатен зняти дійсно українське кино, хоча є гадка, що то не власне його призвіще, а відгук епохи.
*

А Параджанов? Він теж не здатний робити українське кіно?
Я думаю, що кожна людина, яка відчула красу української культури і щось зробила своє гідна шанування.
А прізвища, походження - нічого не варте.
+Quote Post
zazai
post Sat 19-Mar 05, 1:33
Пост #4

Advanced Member

Добра позіція! але я не такий.. і більш критичний в ціх питаннях..

--------------------
+Quote Post
shrewd
post Sat 19-Mar 05, 5:12
Пост #5

Advanced Member

Пірат №: 7

Zazai: в мене прізвище також неукраїнське.
Мені м'яко кажучи неприємно читати TAKI твої думки. Невже для того щоб творити по-українськи треба мати чисту/нерозведену українську кров? Може достатньо вирости чи прожити в українському середовищі?

А краще згадай українку Ганну Горенко (псевдонім - Анна Ахматова), яка ненавиділа все українське, як і декілька мільйонів наших сучасників-співвітчизників з чіста українськими прізвищами, які не поступаються в ненависті до свого рідного етносу Ганні Горенко. А чи ти знаєш, що є такий погляд в українському суспільстві - "Всі з прізвищами на -ко - гімно", бо то є нащадки холопів, батраків. Погляд я цей не поділяю, та все ж чомусь відчуваю приємність, що серед моїх українських пращурів немає з прізвищами на -енко та -ук, а лише Ворона, Білий, Бабій biggrin.gif та Ірха (ірха - спеціаліст із обробки люксових видів шкіри, близьке до прізвищ Замша та Кожум'яка; цікаво, що моя бабуся із цим прізвищем має дуже сильні руки із шорсткою шкірою, прекрасно робить масаж).

А Гонгадзе будемо згадувати?
+Quote Post
zazai
post Sat 19-Mar 05, 14:35
Пост #6

Advanced Member

Я зовсім не здивований, що деяким (більшісті) людей така моя позіція може бути не довподоби, але ж вона є і я хотів її довести, одначе я не бажаю нікого ображати, тому прошу тих людей чиї погляди йдуть у різриз з моїми, якщо то можливо, вибачити мене.

То правда, що я вагаю недостатним "прожити в українському середовищі", щоб творити по-українські - треба народитися й бути вихованим в тому середовощі, інакше можна творити лише "Про ...". Взагалі в світі прийнято считати за "місцевих" (корінних) тих, хто має пращурів, що в блізжащих двох колінах мешкали в той місцевості.

Але як би то нібило, особисто я нізащо не назову кого би то нібило з прізвищем на -дзе, -швили або -баев укр. діячем. (крапка)

Що до Кавалерідзе, то я гадаю, що то несправжне його прізвісько, а ,як вже казав, "відгук епохи", тоб-то як Мина Мазайло, але більш прагматичний.

P.S.>А щодо -ко, тo - то окрема тема і не в цьому розділі.

--------------------
+Quote Post
Edward79
post Sat 8-Apr 06, 19:57
Пост #7

Unregistered

Така позиція не те, щоб була до вподоби або не до вподоби. Просто вона глибоко хибна. IMHO :-)
+Quote Post
zazai
post Sat 8-Apr 06, 21:43
Пост #8

Advanced Member

Просто вона глибоко хибна

Роз_ясніть, будь ласка - "Чому це?". Особливо - "Глибко куди?".

IMHO

Що це?

--------------------
+Quote Post
Admin
post Sat 8-Apr 06, 22:39
Пост #9

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

QUOTE(zazai @ Sat 8-Apr 06, 12:43)
Що це?
*

IMHO абривіатура від "In My Humble Opinion"
+Quote Post
Edward79
post Sun 9-Apr 06, 6:18
Пост #10

Unregistered

QUOTE(zazai @ Sat 8-Apr 06, 20:43)
Роз_ясніть, будь ласка - "Чому це?". Особливо - "Глибко куди?".
Що це?
*

Тому що, мені здається (IMHO ;-), світогляд та менталітет людини на 90% формується її оточенням, а не залежить від походження. Тим більше, важко заперечувати, що навіть якийсь прибулець нетитульного походження (росіянин, грузин, єврей, чукча) може стати у пригоді українському мистецтву та Україні взагалі, якщо він особисто цього хоче та є людиною талановитою, працьовитою, і результати його натхнення з часом стануть часткою нашой культури. Тим більше це стосується тих, хто вже народився та зростав на Вкраїні. Незалежно від їх походження.:-)

QUOTE(zazai @ Sat 8-Apr 06, 20:43)
"Особливо - "Глибко куди?"."
*

Глибоко хибним. Щось не так?
+Quote Post
zazai
post Sun 9-Apr 06, 19:53
Пост #11

Advanced Member

IMHO абривіатура від "In My Humble Opinion"

Дякую, а то я всюди бачу це ІМХО та все соромився спитати. smile.gif

світогляд та менталітет людини на 90% формується її оточенням

Так воно -то так, але треба брати до уваги те, що ті самі світогляд й менталітет формуються в дітячому віці й тому мають родинно-національні відтінки. І щоб стіль кардінально змінити ментальність в більш піздньому віці ця людина мусить втрати або відмовитись від своєї ісконної національної свідомості (як хіппі який-небудь) - а такі люди (як всякі зрадники - чого уж соромитись) не заслуговують й толечки шани.
Віходячи з приведеного, ніякий прибулець не здатен творити по-українські або його творчість "не заслуговує ніякої шани", і тому навряд він залише (по собі) який-небудь вагомий внесок в Укр. Культуру. Проте він може успішно, навіть геніально творити, але неукраїнські речі.
Такий мій опініон.

П.С.
Тим більше це стосується тих, хто вже народився та зростав на Вкраїні. Незалежно від їх походження

Сумнівний довід - виправся, будь ласка.

--------------------
+Quote Post
Edward79
post Sun 9-Apr 06, 23:28
Пост #12

Unregistered

Я думаю інакше: будь-яка культура складається з невеличких цеглин інших культур, і чим більше складових частин- тим цікавішим є результат. Це моя опінія.:-) Принаймні я не можу зректися всього, що було створено в Україні та для України українцями нетитульного походження.

Доречі, дякую за кіно.:-)
+Quote Post
Panda
post Mon 10-Apr 06, 12:35
Пост #13

Unregistered

QUOTE(zazai @ Sat 19-Mar 05, 14:35)
Але як би то нібило, особисто я нізащо не назову кого би то нібило з прізвищем на -дзе, -швили або -баев укр. діячем. (крапка)

Що до Кавалерідзе, то я гадаю, що то несправжне його прізвісько, а ,як вже казав, "відгук епохи", тоб-то як Мина Мазайло, але більш прагматичний.

Констатую, нічого особистого: в першому реченні 3 помилки(двічі в одному слові, русизми? чи граматика?). Для людини з такими поглядами варто краще знати мову.
Я з своїм НЕукраїнським прізвищем - знаю її краще.

Хто такий Кавалерідзе легко взнати через гугл. Варто 3 слова написати, це менше ніж ти тут вже нафлудив. smile.gif
[URL=http://www.ukrlib.com.ua/bio/printout.php?id=150]Кавалерідзе Іван
Біографія[/URL] - щоб менше дискутувати безпредметно.

IMHO: Я вважаю значно більшими українцями людей, які народились і виросли в Україні, ніж тих, хто виріс поза нею. Кров і прізвище не мають такого значення. Це теорії нацистів - кров, форми носа, черепа. На щастя вони не панують в світі.

Як показує практика росіянина-вірмена-мадяра який все життя прожив в Україні, я розумію легше і швидше ніж українця з Владивостока, Торонто, Лондона.

Редаговано Panda: Mon 10-Apr 06, 12:37
+Quote Post
Edward79
post Mon 10-Apr 06, 16:40
Пост #14

Unregistered

Повністю погоджуюсь з Panda.:-)
+Quote Post
zazai
post Wed 19-Apr 06, 18:55
Пост #15

Advanced Member

Егеж! Тож Панду зачепило, що він так намагається в мене влучити - знехтую повідомленням №23 як провокаційним..
Окрім
двічі в одному слові, русизми? чи граматика?).

- "Так. Русизм. І мені соромно"

будь-яка культура складається з невеличких цеглин інших культур

Якщо б це дійсно було б так, тоді б всі культури були б однаково різні ,як мозаїки в дітячий іграшці "калейдоскоп", або б існували надкультури, що їх частини вже входили б в склад інших молодших культур і тоді б не існувало ніякого генезісу цих молодших культур. Нащастя це не є дійсністю, і тому слід казати про вплив, а не набуття... А вплив буває корисним й некорисним, руйнівним.. Потому треба з оглядкою ставитись до всього ненашого.

П.С. Вповаю не йшлося про загиблі культури, що на їх попелищах та з їх ошмаття складаються нові культури, зокрема й наша.

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 9.08.20, 20:15
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2020  IPS, Inc.