Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Залізна сотня (2004), Повний DVD-реліз

lestar
post Sun 25-Sep 05, 21:14
Пост #1

Advanced Member

Група: Учасники
З: Донецьк
Пірат №: 196

user posted image
Залізна сотня (2004)

За мотивами книги Юрія БОРЦЯ “ У вирі боротьби “

Головний продюсер Юрій Борець
Продюсери Орися Борець
Режисер – постановник Олесь Янчук

Події у фільмі " Залізна сотня " відбуваються на теренах Східної Польщі, території, на якій споконвічно проживали мільйони українців, і котру спочатку захопила більшовицька Росія, потім Третій Рейх, а після війни Сталін "подарував" комуністичній Польщі.

У вирі цих трагічних подій і опинилася сотня бійців Української Повстанської Армії на чолі з Михайлом Дудою-Громенком... Зрозуміло, що сили були нерівні, та міць духу, віра в кінцеву перемогу, рухала незламною "Залізною сотнею", залишки якої у 1947 році здійснили героїчний рейд на Захід, до Баварії, яку тоді контролювала американська військова адміністрація.

Герої фільму, побудованого на реальних фактах, молоді українці, які свідомо йшли до лав УПА. Автори фільму не ставили перед собою мету показати лише героїку тих часів. Динамічний, емоційно загострений сюжет, романтичні відносини, чудова операторська робота, оригінальна музика, органічний акторський ансамбль - усі ці компоненти збалансовані напрочуд гармонійно, а тому дають серйозні підстави сподіватись, що фільм "Залізна сотня", безумовно , користуватиметься успіхом у глядача.

DVDRip
Розмір: 1,37 Гб
Тривалість: 01:34:52
Відео: XviD; 608x368 (1,65:1); 1679 Kbрs, 0,31 b/px; FPS: 25,00
Аудіо: AC3 DD 2.0, 384 kbps, 48000 Hz
Мова: українська

user posted image Zalizna.Sotnya.(2005).DVDRip.avi 1.37 Ґб
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 14)
KO3AK
post Mon 26-Sep 05, 2:32
Пост #2

Unregistered

Дякую hi.gif

Oсь emule.gif Залізна Сотня

File Info:
General : zalizna_sotnia.avi
Format : AVI at 1012 Kbps
Length : 700 MiB for 1h 36mn 41s 200ms
Video : DivX 5 at 871 Kbps
Aspect : 720 x 576 (1.250) at 25.00 fps
Audio : MPEG1/2 L3 at 128 Kbps
Infos : 2 channel(s), 44 KHz
+Quote Post
Gruz
post Wed 28-Sep 05, 14:17
Пост #3

Unregistered

Це звичайні АВІ. При скачуванні переіменувати в АВІ і дивитись

Документальний фільм "Між Гітлером і Сталіним" про Україну у другій світовій.
http://oun-upa.org.ua/video/mizh_gitlerom_i_stalinym.rar

Нескорений, тут є у віслюку на сайті
http://oun-upa.org.ua/video/the_undefeated.rar

Документальний фільм на 14 хвилин про 1932-33 роки в Україні
http://oun-upa.org.ua/video/velykyj_zlam.rar

Залізна Сотня, вже описаний
http://oun-upa.org.ua/video/zalizna_sotnia.rar

Далі буде.
+Quote Post
Admin
post Wed 28-Sep 05, 14:58
Пост #4

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

QUOTE(Gruz @ Wed 28-Sep 05, 5:17)
Це звичайні АВІ. При скачуванні переіменувати в АВІ і дивитись

Далі буде.
*

є окремі теми до кожного фільму, тому прошу давати лінки в них, тут тема "Залізна сотня (2005)" і тільки

hi.gif
+Quote Post
Rymvolodymyr
post Wed 31-Jan 07, 15:29
Пост #5

Unregistered

Це дуже хороший фільм! javascript:emoticon(':super:')
Дякую! Хотілося лише б побільше таких фільмів у нас на Україні!
Може Я знає корисні лінки, напишіть! Вельми вдячний!!!!! javascript:emoticon(':hi:')
+Quote Post
Deather
post Sat 18-Aug 07, 14:47
Пост #6

Advanced Member

Група: Модератор
З: м. Рівне
Пірат №: 3.280

user posted image
Залізна сотня (2004)

2004 року вийшов фільм олеся Янчука "Залізна сотня", створений за кошти австралійського мецената Юрія Борця. В основі - його книга спогадів "УПА у вирі боротьби". У фільмі чітко виписані характери бійців УПА, показано їхню готовність до самопожертви, героїзм, оптимізм і високе поняття честі. Екстремальні епізоди переплелися зі зворушливими епізодами життя мирного. Фільм, блискуче знятий оператором Віталієм Зимовцем, - рідкісне для українського кіно сюжетне полотно, яке тримає увагу глядача.
"Залізна сотня" з успіхом ішла в прокаті , здобула нагороди на двох міжнародних фестивалях в Україні (Ялта і Бердянськ), де їх визначають глядачі.
Девізом фільму є слова: "Вони боролися з безжалісною машиною знищення, залишаючись при цьому людьми".
Диск можна придбати в інтернет-крамниці ©UMKA

DVDRip
Розмір: 1,37 Гб
Тривалість: 01:34:52
Відео: XviD; 608x368 (1,65:1); 1679 Kbрs, 0,31 b/px; FPS: 25,00
Аудіо: AC3 DD 2.0, 384 kbps, 48000 Hz
Мова: українська

user posted image Zalizna.Sotnya.(2005).DVDRip.avi 1.37 Ґб
+Quote Post
jaral
post Tue 30-Oct 07, 0:34
Пост #7

Advanced Member

Пірат №: 4.885

Не знаю як у Вас. Але я номально купив ДВД кружальце і воно то й май версію зі ДВД-9. До речі, кому потрібні окремі титри чеською мовою (така маленька країна скоро в середині Європи), так напишть, бо показав ці фільми Янчука і в університеті. good.gif

--------------------
Якщо будете жити в любові між собою, і Бог буде з вами, і підгорне від вас ворогів ваших, і будете мирно жити. Та коли в ненависті будете жити, в сварках і міжусобицях, то самі загинете, і землю батьків, і дідів своїх погубите, яку здобули трудом великим. «Повість давніх літ»
+Quote Post
Serg UA
post Tue 1-Jan 08, 22:33
Пост #8

новенький
*

Пірат №: 14.548

Випадково вночі по якомусь з каналів телебачення показали "Нескоренний" Олеся Янчука. Мені дуже сподобався. Я вважаю, що саме такі фільми потрібно частіше показувати.
Дякую за фільм.
+Quote Post
[email protected]
post Mon 14-Jan 08, 3:18
Пост #9

Advanced Member

Група: Активні Учасники
Пірат №: 14.005

Всі тут дякують за фільм, а мені він не сподобався.
Критикувати є багато чого - гра акторів, сюжет, зйомка але навіть не знаю чи потрібно. Розумію що бюджет був маленький, продюсери навіть не надіялись на прибутки і намагалися якомога зменшити витрати. А тема дуже складна.
Тому
акторській групі: 3 бали, за винятком: 4 бали
священника Кадило - якось він найправдивіше виглядав в тій компанії
Катерина (подруга/жінка Міші) - гарна дівка good.gif
і подруги сотника (не можу зараз імені згадати) - щоправда в неї роль дуже драматична і напевно тому найбільше западає в душу

режисеру з оператором: 2 бали

сценаристу: тут важко, але гадаю якби сценарій обмежився двома любовними лініями і більше розкрив політичну ситуацію то фільм би виграв

а спонсору 10 балів hi.gif

Тільки не сваріться, я розумію що про Це фільмів просто мізерно мало і тішуся кожному з них, але все ж давайте будемо відвертими - наприклад, чи будете Ви ще раз дивитись цей фільм?
Мені вистачило одного разу, хоча й чіпило за серце коли поляки українців на фірах виселяли. Сподіваюсь ще з'являться такі фільми котрі будуть якісніше зроблені і сконцентрованіше розкриватимуть сюжет. А не гратимуть на героїзмі в стилі радянських чи американських фільмів. Наші герої не такі, вони сором'язливі а в "Залізній сотні" що поляки по селу бігають, що кагебісти, що українці, просто одні "погані", а інші "добрі".

А от уявіть собі фільм про справжнього учасника, котрий тоді був може 18 років, а тепер старий на хлібі і воді, бо пенсії майже немає, і що він усього пережив коли форму носив і після того як форму зняв. Оце було б кіно!
Треба про життя знімати, а не на ура-патріотизмі грати. Ми ж не "молода Росія".

Редаговано [email protected]: Mon 14-Jan 08, 3:20
+Quote Post
Грiм
post Mon 14-Jan 08, 11:31
Пост #10

Advanced Member

Пірат №: 2.549

[email protected]

я періодично переглядаю "Сотню". з доступних фільмів - цей найкращий. потім "нескорений"

хоча по багатьох пунктах щодо роботи режисера я згоден. Янчук знімає філософське кіно. у нього багато "символів".
а от щодо Вашго останнього твердження я не згоден. нам якраз потрібні потужні ура-патріотичні фільми. щоб вони були цікаві пересічному українцеві. щось на кшталт "Патріота" Мела Гібсона. щоб аж дух захоплювало від пробіжки з зірково-полосатим...даруйте з синьо-жовтим.
+Quote Post
[email protected]
post Tue 15-Jan 08, 2:40
Пост #11

Advanced Member

Пірат №: 14.005

Грiм
звичайно потрібно і такі знімати, але американці задовго до "Патріота" зняли наприклад "Gone with the wind" де любовна історія хоча і визначає сюжет, проте головне визнання фільм здобув саме за висвітлення долей людей на тлі подій громадянської війни без ура-геройства.
І для пересічного глядача саме такі фільми потрібні, тому що дивитимуться усією сім'єю і обговорюватимуть, а значить задумаються.

Даруйте, вийшов поза рамки цієї теми... якщо маєте бажання продовжити - то давайте тут нову тему створимо: "Яких фільмів не вистачає українському кіно" або щось таке.
+Quote Post
Грiм
post Tue 15-Jan 08, 11:02
Пост #12

Advanced Member

Пірат №: 2.549

а чому Ви впевнені, що саме за висвітлення долей?
і друге, багато людей не схочуть дивитися сльози-соплі. я в тому числі. мені потрібно потужне кіно, де покажуть, що УПА це не зграйка випадкових людей, а потужна структура, з якою не можна не рахуватися.
що це не купки бандитів, а справжні герої.

а у фільмі з любовною історією Ви цього не покажете. всі любовні лінії тільки для ілюстрації тощо, що й на війні залишається місце для романтики.

я не хочу бачити на екрані чергові завивання і плач за нещасними українцями. "ой ми такі бідні й нещасні...всі нас ображають" - ось основний мотив наших фільмів.
потрібно показати інший бік.
+Quote Post
ts7
post Sun 10-Aug 08, 14:18
Пост #13

новенький
*

Пірат №: 16.460

Жаль, що не показали як сокіл злетів, а так хотілось побачити його політ. Дякою за фільм, обов'язково куплю. Хто не дивився, не гайте часу качайте і дивітся. Щиро дякою! good.gif
+Quote Post
valeriush
post Sun 21-Sep 08, 11:10
Пост #14

новенький
*

Пірат №: 20.831

як на мну то класний фільмець, але всеодно НЕСКОРЕНИЙ набагато кращий ІМХО
+Quote Post
Dimentor
post Tue 3-Feb 09, 7:57
Пост #15

новенький
*

Пірат №: 20.979

дякую
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 29.10.20, 19:50
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2020  IPS, Inc.