Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Руслана - Club'in (2005), MP3 - 256kb/s

KO3AK
post Tue 6-Dec 05, 4:24
Пост #1

Unregistered

user posted image
Руслана - Club'in (2005)

Видавець: Comp
Рік Видання: 2005
Розмір: 129 МБ
Якість Звучання: 256 кб/с
Тривалість Звучання: 78:52

"Шість ді-джейських формацій з чотирьох країн Європи під саунд-продюсерством Руслани видають збірку нової клубної танцювальної музики "Ruslana. Club'in". Реліз певною мірою перевертає поняття звичних для естрадних виконавців "альбомів реміксів" і являє собою повноцінний клубний альбом, створений за професійними законами та під впливом актуальних тенденцій клубної культури. Поява співачки в цілком новій для неї галузі клубних релізів є результатом довготривалого співробітництва з ді-джеями та саунд-продюсерами Європи та оголошеного нею попередньо на власному сайті конкурсу ді-джеїв. Ді-джеї, чиї треки увійшли до фінальної версії альбому - DJ Small & LV, DJ Sender з проектом Treat Brothers, СJ Nekrasoff (Україна), DJ Nick (Aвстрія), DJ Zebra (Фінляндія) і група HAREM (Туреччина) - використали оригінальні етнічні семпли, груви та ритми з хітів Руслани та створили цілком нові твори, що просяться органічно вплестись в танцювальні сети трендових нічних клубів Європи.

В "Club'in" Руслана вперше виступає не стільки в якості автора і виконавця музики, скільки в ролі саунд-продюсера, розробника бібліотеки унікальних семплів і грувів. Налаштувавшись на електронний саунд, пульсуючі баси та хаус ритми чергового треку, важко уявити як з'являться тут властиві сценічній Руслані "гей" і "шиді-риді". Аж ось вирізняєш дивний семпл "скретчування" голосу трембіти, електронну скрипку, хаус звучання колись ще карпатського ритму і нарешті знайомий вокал і розумієш, що від пісні Руслани з альбому "Wild dances" тут залишилась, напевно, в більшості енергетика, ніж мелодика. Гурман міг би порівняти "Club'in" з палаючим морозивом - може подобатись чи ні, але виконано майстерно, виглядає стильно і скуштувати цікаво."

Track List
  • 1. Wild Passion (DJ Small & LV Club Mix)
  • 2. Dance With the Wolves (Harem Disco Mix)
  • 3. Hey, Go With Me (DJ Small & LV Club Mix)
  • 4. Play, Musician (Treat Brothers Happy Dub)
  • 5. Wind Song (Michael Nekrasov Zebra Mix)
  • 6. Wild Dances (DJ Small & LV Club Mix)
  • 7. The Same Star (Treat Brothers Re-Pop)
  • 8. The Tango We Used to Dance (DJ Small & LV Club Mix)
  • 9. Dance With the Wolves (Treat Brothers Remix)
  • 10. The Same Star (DJ Zebra & Sergei Repin Fusion House Remix)
  • 11. Wind Song (DJ Small & LV Club Mix)
  • 12. Wild Dances (C.V.T. vs DJ Nick 2005 Club Edit)

RAPIDSHARE: частина1 | частина2 (256 kbps || 147 Mb)
Go to the top of the page
+Quote Post
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 14)
Admin
post Tue 6-Dec 05, 4:41
Пост #2

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

має бути присутнім рядок "Якість" та "Розмір" !!!
User is offlineProfile CardPM
+Quote Post
KO3AK
post Tue 6-Dec 05, 4:46
Пост #3

Unregistered

Вже є
Соррі hi.gif
+Quote Post
Admin
post Tue 6-Dec 05, 4:54
Пост #4

Administrator

відредагуй сам лінк, бо я двічі редагував і ти двічі повертав до попереднього стану з помилкою
+Quote Post
KO3AK
post Tue 6-Dec 05, 4:59
Пост #5

Unregistered

biggrin.gif То я напевно розмір і якість додавав.
Все ОК.
+Quote Post
Admin
post Tue 6-Dec 05, 5:08
Пост #6

Administrator

ти певно дуже хвилювався

Якість: MP3 256 кб/с
Тривалість: 78:52
Розмір: 129 МБ
+Quote Post
KO3AK
post Tue 6-Dec 05, 5:22
Пост #7

Unregistered

Напевно. Як перший раз у перший клас.
+Quote Post
KO3AK
post Sun 11-Dec 05, 3:34
Пост #8

Unregistered

Бачу по статистиці шо цей альбом досить популярний.
Але не бачу жодних відгуків.
Як на мене то вони вже трохи переборщили з дикими танцями. Вже не знають шо з ними робити. IMHO.
hi.gif
+Quote Post
Admin
post Sun 11-Dec 05, 7:44
Пост #9

Administrator

QUOTE(KO3AK @ Sat 10-Dec 05, 18:34)
Бачу по статистиці шо цей альбом досить популярний.
*

статистика чомусь не є точною, його завантажило менше людей ніж нам показує
+Quote Post
KO3AK
post Sun 11-Dec 05, 18:48
Пост #10

Unregistered

Я по мулі дивлюсь, віддав більше 10GB

Razorback2 FileStats
+Quote Post
Гайди До Байди
post Thu 29-Dec 05, 1:44
Пост #11

Unregistered

Чогось ця Руслана з її обробками вилазе мені тепер чимбільше боком.

Не замічаю якусь нову добу на небозводі української пісенности. ЇЇ оброки мені скоріше нагадують таку одноманітність виконання, якою тепер тут зачали рясніти пісенні випуски, що на цій садибі подають для перевантаження.

Я останнім часом відразу стирав десь 5 зо 6 гральних випусків, що звідси перевантажив. Прикро, коли товсто написано "українська", а зсередини видихають якусь тлумливу одноманітність.

Редаговано Гайди До Байди: Thu 29-Dec 05, 1:46
+Quote Post
distributor
post Thu 29-Dec 05, 1:57
Пост #12

Unregistered

QUOTE(Гайди До Байди @ Thu 29-Dec 05, 1:44)
Чогось ця Руслана з її обробками вилазе мені тепер чимбільше боком.

Не замічаю якусь нову добу на небозводі української пісенности. ЇЇ оброки мені скоріше нагадують таку одноманітність виконання, якою тепер тут зачали рясніти пісенні випуски, що на цій садибі подають для перевантаження.

Я останнім часом відразу стирав десь 5 зо 6 гральних випусків, що звідси перевантажив. Прикро, коли товсто написано "українська", а зсередини видихають якусь тлумливу одноманітність.
*

Скажи будьласка які з дисків що ти перевантажив звідсіля тобі сподобались, мені цікаво що тобі подобається, і на що ти звернув увагу?
+Quote Post
Гайди До Байди
post Thu 29-Dec 05, 3:36
Пост #13

Unregistered

Звичайно мені більше до душі - Наші Партизани smile.gif

От, і з творчістю Океан Ельзи можу спокійно пройнятися. І Мандри, хоча той виконавець часами нахиляється на грані заяложености. Значить, він чимсь не може переступати певну межу. Тут не певен чи це цілком залежить від його творчих можливостей чи він суворо дотримує таке мільке вподобання певного роду споживацтва. От, і хто насильно не хоче слухати гурт Гайдамаків smile.gif

Добре доміщення - Ykrainski Picenni Perlunu Tayisiya Povalij, Марія Бурмака, Kumasenky_(2003-04), Tayisiya Povalij - Oj, u vyshnevomu sadu, Іван Козловський - Україньски народні пісні, Тріо Маренич

Дуже вдячний за - Ykrainski.Picenni.Perlunu, Квітка Цісик - Два кольори,

Ідеться про те, що мені цілком не подобається, коли почуваюся в звіринці, оглядаючи мавпування перед споживацьким телебачення.

Ото, відчутно бракують притаманні поспіви, багатства української пісенности. Їх заміняють при теперішніх виконавцях такий одноманітний шквал західніх пристроїв/інструментів на тлі кожної пісні.

Згагально сказано, що насаджувана українізованість не насичує, а обтяжує, убиваючи в людині гін до життя і її особистість.

Та який глузд тут забивати записну пам'ять з неподобним намазанням, що повсдюди почуєш та яке не має власне обличчя?

Редаговано Гайди До Байди: Thu 29-Dec 05, 3:52
+Quote Post
Honey
post Thu 29-Dec 05, 10:05
Пост #14

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
Пірат №: 352

Ото, відчутно бракують притаманні поспіви, багатства української пісенности. Їх заміняють при теперішніх виконавцях такий одноманітний шквал західніх пристроїв/інструментів на тлі кожної пісні.

Без образ, але поки народ буде отак думати, доти і буде ДЕШЕВА російська попса звучати в забігайлівках на кожному кроці. Кому захочется слухати пісень про наше трагічне минуле або поезію Шевченка покладену на музику якщо ви просто на пиво з друзями зібралися або на дискотеку. Не думаю що під таку музику дуже потанцюєш або повеселишся. Треба навчитися відрізняти такі поняття як народна, етнічна та тематична музика від таких понять як сучасна, естрадна та танцювальна музика і не порівнювати непорівнюване.
+Quote Post
Гайди До Байди
post Thu 29-Dec 05, 11:43
Пост #15

Unregistered

У вашому відгуці не помічаю ні одне обзивання, а цілковите нерозуміння справ.

Ще гірше, Ви не здатні помічати творчу пустелю при цілковитім засиллі російщини, що прийшла з першими російськими губерніями, слідом з голодорами.

Отже, ваше нерозуміння чогось вкладає в мої рядки, що там і натяком немає.

Ви тут тільки без розуміння повторюєте, що українська мова буде тоді, коли й повії розмовляють українською.

З цього вийдуть лише Кучми, Безяйцековичі, тощо. Та Ви як молоду дівчину будете лише ознайомлятися з бездумними торохкачами, торох-тарах. Найтемніша Африка вітає, скеровуючися за самовладними пережовуваннями з Москви, що саме не заперечує забивне тло з західніми пристроями і стрічки з Голлівуду..

Тут не здійснюється Україна, а ордина Москва.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 17.05.21, 0:16
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2021  IPS, Inc.