Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Sex у нашому селі 3 (2004), пісні-коломийки про СЕКС

laks
post Fri 16-Dec 05, 19:54
Пост #1

Unregistered

user posted image
SEX у нашому селі 3 (2004)

Якість: APE/EAC (зі МЦ-Аудіо Касети)
Тривалість: 45:31 хв.
Розмір: 312.62 Мб.

Пропоную Вам збірник пісень Василя Мельниковича Секс у нашому селі 3 (2004), які щойно спік зі каcетки на аудіо а потім на АПЕ! Тягнемо!

Ну, як на мене, можна б на поліграфії було і більше оголеної натури вмістити, та то вже таке. Це не слід вважати за серйозний недолік, бо чого-чого, а оголеної натури в записаних тут пісеньках стільки, що хоч зараз починай знімати славнозвісні німецькі фільми особливого жанру. І не те щоб завдяки цій збірці можна значно поглибити свої знання відносно людської анатомії – але, з іншого боку, відвертість текстів чимось нагадує таке явище, як дитяча безпосередність. Фізіологія стосунків тут вивчається, спостерігається, висвітлюється з таким непідробним натхненням, з такою пильною увагою, що можна тільки позаздрити. У всякому разі, гадаю, варто попередити, що цей запис – для більш-менш дорослих слухачів. Для вразливої дитячої психіки – не рекомендую. Дорослі розваги – вони на те й дорослі, щоби розважатися. Бо, чесно кажучи, доросла людина зі всього цього ще й посміятися зможе добряче. Або, принаймні, посміхнеться. © UMKA
  • 1. Коломийка 1
  • 2. Дика полька
  • 3. Пташка
  • 4. Накалатав
  • 5. Чорнобрива
  • 6. Киця
  • 7. Коломийка 2
  • 8. Тобі давала, я
  • 9. Коломийка класична
  • 10. Коломийка 3

шара закінчилася, тепер тільки трекер:
Купуйте ліцензійну продукцію!
Інтернет-крамниці: УМКА / АртВертеп / Наш Формат / Книгарня "Є"
Go to the top of the page
+Quote Post
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 14)
vvbond
post Fri 16-Dec 05, 20:32
Пост #2

Advanced Member

Група: Активні Учасники
Пірат №: 315

які щойно спік зі каcетки на аудіо а потім на АПЕ

Уявляю, з якою якістю те АРЕ вийшло, якщо ти його з касети переганяв yahoo.gif sad.gif

Здається мені, ти й досі не зрозумів, в чому саме є цінність АРЕ і коли його застосовувати unknw.gif smile.gif

Сподіваюсь, що "Наші партизани", з яких ти пообіцяв зробити АРЕ, в тебе не на касеті

hi.gif
User is offlineProfile CardPM
+Quote Post
laks
post Fri 16-Dec 05, 20:53
Пост #3

Unregistered

Yakist zi kassetu normalna, mozhna sluhati, krashcha za original! V ponedilok yakshcho bude net, postavlyu rip N_PARTIZ. audio org CD v APE, TAK?
+Quote Post
laks
post Fri 16-Dec 05, 20:59
Пост #4

Unregistered

QUOTE(vvbond @ Fri 16-Dec 05, 21:32)
Уявляю, з якою якістю те АРЕ вийшло, якщо ти його з касети переганяв  yahoo.gif  sad.gif

Здається мені, ти й досі не зрозумів, в чому саме є цінність АРЕ і коли його застосовувати  unknw.gif  smile.gif

Сподіваюсь, що "Наші партизани", з яких ти пообіцяв зробити АРЕ, в тебе не на касеті

hi.gif
*

Та скоро всі KPIM формату АПЕ й чути про інші не хочуть, так я й поставив у АПЕ! Інші диски Гуцул Хуліган2, Не-журись у хорошій якості у АПЕ зі орг.аудіо ЦД! І ті наші партизани будуть такі-ж хороші! До речі маєте щось в замін (типа гр.Тінь Соця на ФТП???)

А так хотілося догодити! sad.gif
+Quote Post
vvbond
post Fri 16-Dec 05, 21:51
Пост #5

Advanced Member

Група: Активні Учасники
Пірат №: 315

QUOTE(laks @ Fri 16-Dec 05, 21:59)
Та скоро всі KPIM формату АПЕ й чути про інші не хочуть, так я й поставив у АПЕ! Інші диски Гуцул Хуліган2, Не-журись у хорошій якості у АПЕ зі орг.аудіо ЦД! І ті наші партизани будуть такі-ж хороші! До речі маєте щось в замін (типа гр.Тінь Соця на ФТП???)

А так хотілося догодити! sad.gif
*

От якби ти ще й навчився свої думки так висловлювати, щоб тебе було зрозуміло. rolleyes.gif

Ти ж написав, що ти з касети АРЕ зробив, а не з компакт-диску. А це є, як відомо, дві дужу різні річі.

Якщо робиш АРЕ з компакт-дисків, то всі будуть задоволені biggrin.gif

До чого тут фтп, про яке ти питаеш, я також не зрозумів.
+Quote Post
distributor
post Fri 16-Dec 05, 22:13
Пост #6

Unregistered

laks,
з касети робити АРЕ це марна справа, для касети навіть MP3 192kbps забагато, бо касета це аналоговий носій інформації, і якість навіть блисько не наближається до аудіо диску.

Отже касету ріпати в АРЕ НЕ ТРЕБА

А за музику, дякую, просто ми всі живемо щоб взнавати нові речі.
+Quote Post
laks
post Fri 16-Dec 05, 22:19
Пост #7

Unregistered

distributor: Так HE TAK VJE марна справа, день ріп МЦ робив, другий день Апе а на третій день на сіроут залил! Вийша така собі трійця!

Виправлюсь!
+Quote Post
distributor
post Fri 16-Dec 05, 22:53
Пост #8

Unregistered

Повір мені я знаю що таке ріп з касети робити, і аудіо і відео, це довга і нудна праця, не те що диск, і тому ще раз дякую.
Але АРЕ було зроблено для того щоб якість яка є на диску не змінювалась, та не погіршувалась.
Бо АРЕ, це формат який кодує аудіо без втрати якості, а МЦ вже й так з втратою.
+Quote Post
Admin
post Fri 16-Dec 05, 23:43
Пост #9

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

а чому не на наш акаунт?
+Quote Post
distributor
post Sat 17-Dec 05, 0:05
Пост #10

Unregistered

QUOTE(Admin @ Fri 16-Dec 05, 23:43)
а чому не на наш акаунт?
*

Це ти про що, про ФТП? Так він каже що в нього швидкість завантаження на sirou маленька.
+Quote Post
Admin
post Sat 17-Dec 05, 0:16
Пост #11

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

QUOTE(distributor @ Fri 16-Dec 05, 15:05)
Це ти про що, про ФТП? Так він каже що в нього швидкість завантаження на sirou маленька.
*

а яка різниця в швидкості коли це той самий сервер?
+Quote Post
distributor
post Sat 17-Dec 05, 0:22
Пост #12

Unregistered

QUOTE(Admin @ Sat 17-Dec 05, 0:16)
а яка різниця в швидкості коли це той самий сервер?
*

Ти мене питаєш? biggrin.gif ...Я не знаю...
+Quote Post
zazai
post Sat 17-Dec 05, 4:56
Пост #13

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
З: Дальне зарубіжжя
Пірат №: 56

з касети робити АРЕ це марна справа, для касети навіть MP3 192kbps забагато, бо касета це аналоговий носій інформації, і якість навіть блисько не наближається до аудіо диску.

Є дуже якісні магнітні носії з широким діапозоном і нізким шумовим порогом. Й , до речі, звук з касети йде більш м_ягкий й приємний для вуха. Проте зовсім інша річ на якій апаратурі робився запис та на якій він відтворюється..

Хоча я сумніваюсь, що в цьому випадку була проведена досконала фахівнича праця на гарному оборудованіі, тому стискати це в АПЕ немає сенса (мені так здається).

У мене є записи оціфровані мною же з моїх же касет і трохи відредаговані (мною же) і що звучать краще за мп3 зроблений з ліцензійного діска, тому це ще не виришене питання, що краще - мп3 з діска чи з касети. Хоча ,заради правди, треба додати, що в більшості випадків мп3 з діска кращі.

--------------------
Аби здолати Дракона, мусиш сам обернутись на Дракона
+Quote Post
distributor
post Sat 17-Dec 05, 17:54
Пост #14

Unregistered

QUOTE(zazai @ Sat 17-Dec 05, 4:56)
Є дуже якісні магнітні носії з широким діапозоном і нізким шумовим порогом. Й , до речі, звук з касети йде більш м_ягкий й приємний для вуха. Проте зовсім інша річ на якій апаратурі робився запис та на якій він відтворюється..

Судив по своїй апратурі...
Хоча я сумніваюсь, що в цьому випадку була проведена досконала фахівнича праця на гарному оборудованіі, тому стискати це в АПЕ немає сенса (мені так здається).

У мене є записи оціфровані мною же з моїх же касет і трохи відредаговані (мною же) і що звучать краще за мп3 зроблений з ліцензійного діска, тому це ще не виришене питання, що краще - мп3 з діска чи з касети. Хоча ,заради правди, треба додати, що в більшості випадків мп3 з діска кращі.
*

Залежить від багатьох факторів, яка якість диску хто ріп робив і т.д.

Ну значить касети -> mp3 192kbps.

І ще, тут щоб касети ліцензійні знайти, треба дуже добре пошукати, бо я не бачив ніде, взагалі, пластинки ще з горем поплам а от касети...
+Quote Post
zazai
post Sat 17-Dec 05, 18:37
Пост #15

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
З: Дальне зарубіжжя
Пірат №: 56

Забув в кінці додати, що все, що я хтів сказати - це , що не слід так категорично відноситись до запису з касет.

--------------------
Аби здолати Дракона, мусиш сам обернутись на Дракона
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 21.09.20, 3:37
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2020  IPS, Inc.